Maďarská originální vína
Námi distribuovaná vína představují návrat k osvědčené tradici konzumace dobrých maďarských vín, která u nás nebyla dříve dostupná.

O společnosti

Obchodní společnost FINET s.r.o. Pardubice působí na českém trhu od roku 1991.

Tehdy začala dodávat obchodním firmám poptávaná a v té době nedostatková maďarská vína. Její specializace na kvalitní jakostní révová odrůdová vína různých balení od seriozních maďarských producentů ze známých vinařských oblastí Eger, Kunság a Tokaj potvrdila správné marketingové rozhodnutí, neboť konzumace dobrých maďarských vín měla vždy v Čechách bohatou tradici.

Mimořádný zájem o prodávaná vína ovlivnil i sortiment, kdy z původně nabízených 4 druhů je v současné nabídce přes 50 druhů vín. S tím souvisí i rozšíření nabídky o vína v různých lahvích i dosud netypická atraktivní balení. Nebývalého úspěchu u spotřebitelů dosáhla vína v novém balení v lahvích o obsahu 0,5 litru a 1,5 litru a zvyšuje se poptávka po speciálním balení 3 litry BAG IN BOX.

Výsledek intenzivní, dlouhodobé a trvalé spolupráce s maďarskými producenty, osobní účast při výběru odrůd, obalů, etiket a dalších záležitostí včetně stále se prohlubující spolupráce s obchodníky na českém trhu vede ke stále většímu uspokojení velké poptávky tuzemských spotřebitelů po těchto vínech.

   
 
 
FINET spol. s r.o., Náměstí Republiky 2686, 530 02 Pardubice
tel.: +420 466 610 080, e-mail: info@finet-vino.cz
Copyright © 2013 Finet s.r.o. - All right reserved | Created by: | XHTML 1.0 | CSS 2